Offers “Société Générale”

Expires soon Société Générale

Marketing Trainee, Amundi Praha

  • Prague, Česko
  • Marketing

Job description

Environment

Baví tě práce s textem nebo daty, zvládáš Excel a Powerpoint? Umíš šikovně formulovat český text tak, aby adresáta zaujal? Máš v hlavě základní ekonomické pojmy nebo jsou pro tebe finanční trhy koníčkem? Chceš být u zdrojů investičních trendů, uplatnit něco málo ze školy nebo trénovat angličtinu, a to vše v pohodovém pracovním prostředí ve zcela novém office centru v Karlíně?

Amundi je největším správcem investic v Evropě dle majetku pod správou a řadí se do TOP 10 z celosvětového hlediska. Pro své klienty spravuje aktiva v hodnotě více než 1,4 bilionu eur s působností na lokálních trzích a v klíčových světových investičních centrech. V roce 2017 zároveň Amundi získala prestižní londýnské ocenění Správce aktiv roku, kdy porazila společnosti jako BlackRock, Schroders, Allianz Global Investors nebo Vanguard.

Více o nás zde: https://www.amundi-kb.cz/profil-spolecnosti/skupina-amundi

V současné době hledáme novou posilu do našeho marketingového týmu, možná jí budeš právě ty…

Mission

Náplň práce:
* Příprava podkladů pro komunikaci s klienty
* Analýza a prezentace dat
* Výtahy z odborných anglicky psaných textů
* Spolupráce s portfolio manažery
* Zpracovávání klientských reportů
* Tvorba powerpointových prezentací

Evolution

Nabízíme

* DPČ (cca 20 hodin týdně), vhodné pro studenty

* Příjemné pracovní prostředí v úplně nových kancelářích blízko centra Prahy

* Nadstandardní finanční ohodnocení

* Stravenky

* Akce pro zaměstnance

* Nástup srpen/září 2018

Pokud tě tato nabídka zaujala, pak se těšíme na tvůj životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce.

Desired profile

Profile

Požadavky
* Schopnost analyzovat data a vyvozovat závěry, které budou využity pro zlepšení produktové nabídky a distribuci produktů
* Pokročilá znalost MS Office (zejména Excel – funkce vlookup + umět hledat řešení)
* Pokročilá úroveň Aj (optimální C1)
* Umění komunikovat a formulovat v ČJ
* Orientace/studium ekonomie nebo finančnictví
* Zaměření na detail, důslednost a proaktivita

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory