Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

Studentská podpora týmu UseIT - DPČ

  • CZECH REPUBLIC
  • IT development

Job description

·  Praha, CZECH REPUBLIC
·  Information Technology
·  179185
Digital Industries

Job Description

Čím se zabývá tým UseIT?

UseIT je tváří standardního IT a podporuje uživatele při používání služeb a produktů, tak aby informační a komunikační technologie byly přínosem v každodenním pracovním životě.

Od on-line školení až po osobní podporu, rychlé tipy a diskusní fóra; UseIT má pro každého něco.

Co má náš tým UseIT na starosti?

• Propagaci a podporu nových technologií mezi zaměstnanci online i na místě (interní sociální síť, UseIT roadshow)

• Poradenství uživatelům v IT (nové služby, migrace OS, vybavení pracoviště)

• Řešení atypických požadavků nad rámec standardního portfolia IT produktů a služeb

• Spolupráce při korporátních celosvětových i lokálních projektech IT

• Edukaci uživatelů

Jaká je náplň práce studentů v UseIT?

• Tvorba a pořádání MasterClass workshopů; edukaci kolegů v novinkách našeho IT vybavení a služeb (např. Office 365, komunikátory)

• Základní IT servis kolegům ve formě instalačního centra Windows zařízení

• Výpomoc s globálními projekty

Jaké vlastnosti a znalosti poptáváme?

• Časovou flexibilitu 20 hodin týdně při spojení práce z kanceláře i z domova

• Výřečnost a neúnavnost

• Dobrou angličtinu na minimální úrovni B2

• Vášeň pro IT zkombinovanou s minimální IT gramotností

Co je u nás samozřejmostí?

• Stravenky, Multisport karta, nespočet zvýhodněných nabídek a akcí u našich partnerů

• Flexibilní pracovní doba, Home Office

• Možnost využití služebního mobilního telefonu pro osobní účely

Job ID: 179185

Organization: Digital Industries

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected

Siemens Careers

US Only:Review Accommodations for Disability

Contact Us