Offers “Sanofi”

Expires soon Sanofi

Laboratóriumi asszisztens (kromatográfiás laboratórium)

  • Budapest (Budapest)
  • Marketing

A munkakör célja:

Új munkatársunk fő feladata lesz kromatográfiás vizsgálatok (HPLC, GC) előkészítése, és rövid időn belül történő elvégzése előírás szerint.

A munkahelyről:

A kémiai fejlesztés és termelés kiemelt jelentőségű a vállalatcsoporton belül, mivel több, mint 40 különböző hatóanyag és több, mint 100 intermedier gyártása folyik itt, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója az újpesti telephely. Az 1910 óta létező gyáregység nagy hangsúlyt helyez az innovációra, és napjainkban a legmodernebb technológiák segítségével szolgálja ki a vevői igényeket.

Feladatok :

·  Mérések pontos, precíz kivitelezése, mérési eredmények összegzése, nyomon követése, kiértékelése, dokumentálása (papíron és/vagy informatikai rendszerben)
·  Mérésekhez kapcsolódó számítások elvégzése és pontos dokumentálása
·  Laboratórium munkájához tartozó egyéb kiegészítő tevékenységek végzése (nyilvántartások, archiválási feladatok stb.)

Ideális jelölttel kapcsolatos elvárásaink:

·  Vegyésztechnikus végzettség
·  Minimum 1-3 év laboratóriumi gyakorlat (kromatográfia)
·  Felhasználói szintű számítógép-kezelési ismeretek
·  Gyors tanulási és jó kommunikációs készség
·  Betanulás után önálló munkavégzés
·  Felelősségtudat

Előnyt jelent:

·  Empower szoftver ismerete
·  GMP munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

·  Versenyképes bérezés és bónusz
·  Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
·  Kedvezményes sportolási lehetőség
·  Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
·  Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
·  Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
·  Éves egészségügyi szűrőprogram

Munkavégzés helye: Budapest, IV. Kerület

A Sanofinál a kulturális sokszínűség és befogadás szervezetünk működésének alapjait képezik és fontos értékek vállalatunk számára. Tiszteletben tartjuk alkalmazottaink különbözőségét, hátterét és előzetes tapasztalatait. Valljuk, hogy ahhoz hogy igazán hasznosítani tudjuk azt a gazdagságot, amit a sokszínűség teremt számunkra, befogadónak kell lennünk és olyan munkakörnyezetet kell létrehoznunk ahol a különbözőség fejlődést hoz, és amit a dolgozóink, ügyfeleink és betegeink javára tudunk fordítani.

A Sanofi Magyarország-ról:

A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum független szakmai bizottságának döntése alapján.

A magyarországi Sanofi 2019-ben „Top Employer” minősítést kapott immár 2. alkalommal és történetében először globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 100 000 munkavállalójával 170 országban nyújt egészségügyi megoldásokat.

Jelenlétünk Magyarországon meghatározó, a Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari szereplő, a teljes árbevétel vonatkozásában pedig a 21. legnagyobb vállalat.

Hazánkban több mint 100 éves múltra tekintünk vissza, és mintegy 2000 kollégánk dolgozik négy telephelyen - Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon - a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció területein.

Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat kínálunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére, valamint humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (pl. az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.

At Sanofi diversity and inclusion is foundational to how we operate and embedded in our Core Values. We recognize to truly tap into the richness diversity brings we must lead with inclusion and have a workplace where those differences can thrive and be leveraged to empower the lives of our colleagues, patients and customers. We respect and celebrate the diversity of our people, their backgrounds and experiences and provide equal opportunity for all.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory