Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Praktyki w obszarze Logistyki Drogowej

  • POLAND

Nasza oferta praktyk umożliwi Ci pozyskanie pierwszego doświadczenia zawodowego.

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś otwarty na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany, dynamiczne działania i jesteś dyspozycyjny/a w tygodniu - dołącz do naszego zespołu! Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia – wszystkiego możesz nauczyć się u nas. Wystarczy twoje pozytywne nastawienie i zaangażowanie! Oferujemy Tobie odbycie praktyk wakacyjnych w firmie, która jest wiodącym integratorem rozwiązań logistycznych. Zaangażujemy Cię w proces profesjonalnej i wystandaryzowanej operacyjnej obsługi klienta w zakresie innowacyjnych produktów i rozwiązań związanych z frachtem drogowym.

Zadania i obowiązki

Naszą ofertę praktyk wakacyjnych kierujemy do studentów kierunków logistycznych. Jesteśmy otwarci na przekazywanie wiedzy odnośnie pracy w branży TSL. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszamy do kontaktu z nami!

Wymagane doświadczenie

·  Płatne praktyki – umowa zlecenie
·  Praktyki na okres  2 miesięcy w pełnym wymiarze godzin
·  Opiekuna praktyk
·  Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej, międzynarodowej firmie
·  Współpracę z najlepszymi w swojej dziedzinie
·  Pozytywną atmosferę w pracy
·  Różnorodność produktów z jakimi pracujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć

Kuehne+Nagel to międzynarodowa firma, która jest liderem w branży logistycznej. Jesteśmy na rynku od 1890r., w Polsce rozpoczęliśmy działalność w 1992 r. Jako operator one stop shopping oferujemy pełen zakres usług logistycznych w ramach spedycji lotniczej, morskiej, drogowej, kolejowej oraz logistyki kontraktowej i zintegrowanej. Obecnie grupa Kuehne + Nagel zatrudnia ponad 82 000 pracowników w ponad 1300 lokalizacjach w 100 krajach, w Polsce świadczy swoje usługi w 27 lokalizacjach i zatrudniając ponad 2300 specjalistów.","industry":"Logistics","datePosted":"2020-08-13T00:00:00.000Z

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory