Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Adminisztrátor - Pénzügyi területre

  • HUNGARY
  • Marketing

Pénzügyi osztályunk adminisztratív támogatására keressük új kollégánkat részmunkaidőben heti 30 órában.

A pozíció leírása

A pozícióban számlák regisztrálásához, szortírozásához, archiválásához kötődő adminisztratív teendőkkel fogod támogatni pénzügyes csapatunkat.

Leendő munkatársunk feladatai

·  Postai úton érkezett számlák szortírozása és szkennelése
·  Bejövő számlák adatainak rögzítése
·  Bejövő elektronikus számlák mentése, valamint pénzügyi rendszereinkbe történő feltöltése
·  Könyvelt számlák archiválása, címkézése, lefűzése
·  Számlák megfelelő társosztálynak történő továbbítása

A munkakör betöltéséhez szükséges

·  Legalább középfokú végzettség
·  Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
·  Felhasználói szintű MS Office ismeret
·  Alapfokú angol nyelvismeret
·  Precíz, önálló munkavégzés
·  Monotonitástűrés, terhelhetőség

Miért érdemes minket választani?

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai szolgáltató, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhet el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre és különböző egészségmegőrző és életmód-támogató programokat kínál munkavállalóinak.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory