Offers “Procter & Gamble”

Expires soon Procter & Gamble

Sef / Coordonator de Echipa

  • ROMANIA
  • Logistics

Job description

Description

Descrierea Jobului

Aplicarea standardelor de calitate in aria sa de responsabilitate;

Crearea, gestionarea si actualizarea documentatiei de productie (plan de lucru, programe specific, instructiuni de lucru, echipamente necesare etc);

Urmărește și controlează planul de producție;

Intretinerea si imbunatatirea procesului de productie;

Intocmește rapoarte de producție;

Urmareste aplicarea pe teren a actiunilor propuse si comunica cu persoanele implicate

Crearea si implementarea tuturor proceselor necesare desfasurarii, activitatii de productie, elaborarea metodelor si instructionilor de lucru, in conformitate cu sistemul de calitate al companiei

Este responsabil de curățenia și aranjarea locului de muncă și a spațiilor aferente;

Responsabil de conducerea echipei de productie la nivel de schimb

Participa la validarea si revalidarea interna a proceselor de fabricatie

Implementarea in fabricatie a unor procese noi conform documentatiei tehnice

Responsabil de instruirea permanenta a personalului din cadrul echipei

Qualifications

Cerinte:

Studii medii

Cunostinte bune de operare MS Office;

Disponibilitate la deplasari internationale ocazionale in scopuri de training, calificare echipamente

Abilități de comunicare, capacitate de a lucra în echipă, capacitate de planificare și organizare a resurselor, capacitate de luare a deciziilor;

Gandire rationala si logica, de tip argumentativ;

Persoana orientata catre progres;

Abilitati de comunicare si relationare, la toate nivelurile

Abilitati de a gestiona eficient sarcinile.

Spirit de echipa, seriozitate, abilitati de comunicare si asumarea responsabilitatilor, experienta in coordonarea unei echipa, obtinere de rezultate

Experienta anterioara ca lider de echipa/tura

Beneficii

posibilitatea de a activa într-un mediu de lucru profesionist și dinamic

posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie solidă

posibilitati de promovare în cadrul companiei

pachet salarial atractiv, bonuri de masa, beneficii

transport disponibil pe ruta Ploiesti - Urlati si Urlati - Ceptura

Job locations:
Urlaţi, Prahova, Romania Job Type: Full-time Req No: MFG00006495

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory