Offers “Marriott”

Expires soon Marriott

Kierownik Działu Planowania Grup i Konferencji

  • Warsaw (Warszawa)
  • Events

At Sheraton, we go above and beyond in everything we do. We are inspired by our guests and one another – and are driven to make things better. We love what we do, and we give it all we've got – on property and off. When guests stay with us, it's not just a room with a bed that they're buying. It's an experience. We're looking for someone who is ready to go beyond in everything they do. If you are someone with a genuine drive to improve your life and the lives of those around you, we encourage you to explore careers with Sheraton.

Desired profile

Qualifications :

Opis stanowiska

·  koordynacja pracy i nadzór nad działalnością działu planowania grup i konferencji – kontrola procesów związanych z realizacją zamówień grupowo - konferencyjnych już zakontraktowanych przez dział sprzedaży do momentu rozliczenia płatności;
·  efektywna sprzedaż reaktywna pokoi hotelowych i przestrzeni konferencyjno-bankietowych;
·  aktywna współpraca z innymi działami hotelu w zakresie realizacji zamówień bankietowych;
·  zarządzanie podległym zespołem i szkolenie pracowników działu planowania;
·  bieżące monitorowanie budżetu w zakresie sprzedaży pokoi i usług konferencyjno-bankietowych;
·  prognozowanie oraz raportowanie wyników finansowych do Dyrektora Działu Sprzedaży Grup i Konferencji;
·  utrzymywanie i budowanie relacji z aktualnymi i nowymi klientami.

Profil Kandydata

·  min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku bądź 3 - letnie w dziale sprzedaży lub planowania w branży hotelarskiej lub eventowej;
·  bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
·  umiejętność kierowania zespołem i motywowania pracowników;
·  umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
·  zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
·  dbałość o prezencję i znajomość zasad savoir vivre;
·  dobra znajomość pakietu MS Office oraz bardzo dobra znajomość hotelowych programów rezerwacyjnych.

Oferujemy

·  możliwość rozwoju w organizacji należącej do największej na świecie firmy hotelarskiej – Marriott International;
·  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
·  prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe;
·  komfortowe warunki pracy – bezpłatne obiady i kawę dostępne w restauracji pracowniczej;
·  stawki preferencyjne na zakwaterowanie w hotelach całym świecie również dla rodziny i przyjaciół;
·  wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń wstępnych, językowych i zawodowych;
·  możliwość pomagania innym w ramach prowadzonych działań CSR;
·  dynamiczne, inspirujące i międzynarodowe środowisko pracy;
·  kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi.

Marriott International is an equal opportunity employer committed to hiring a diverse workforce and sustaining an inclusive culture. Marriott International does not discriminate on the basis of disability, veteran status or any other basis protected under federal, state or local laws.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory