Expires soon Kpmg

Praktykant / Junior Consultant (Pentester) - Cyber Security

  • Internship
  • SLOVAKIA

Aktualnie w ramach ProjektuRekrutacyjnegodo DziałuAdvisory Poszukujemy:

Praktykanta /Młodszego Konsultanta (Pentester) - Cyber Security

Czym zajmuje się zespół?

Polski zespół cyberbezpieczeństwa KPMG stanowi regionalne centrum kompetencji świadczące dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw szeroki zakres usług podnoszących ich zdolność do ochrony przed cyberatakami.
Nasi eksperci posiadają głęboką wiedzę techniczną oraz bogate doświadczenia z realizacji kilkuset projektów z obszaru bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Zakres obowiązków:

•testy penetracyjne (sieciowe, OT/IoT, WiFi, VoIP, socjotechnika)
•testy penetracyjne aplikacji (www, mobilnych, typu „gruby klient' czy desktop)
•statyczną analizę kodu źródłowego aplikacji
•analizę powłamaniową i inżynierię wsteczną złośliwego oprogramowania
•przeglądy architektury bezpieczeństwa i konfiguracji rozwiązań teleinformatycznych
•doradztwo w zakresie ochrony przedsiębiorstw przed cyberatakami

Od kandydatów oczekujemy:

•zainteresowania cyberbezpieczeństwem i chęci rozwoju w tym kierunku
•dobrych wyników na studiach (preferowane uczelnie techniczne)
•zdolności szybkiego uczenia się i logicznego myślenia
•umiejętności pracy w zespole i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
•bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Korzyści dla Ciebie:

•płatne praktyki
•możliwość kontynuacji współpracy na stanowisku Junior Consultant (ponad 80% naszych praktykantów zostaje z nami w ramach umowy o pracę)
•wiedza i doświadczenie ekspertów
•możliwość poznania firm z różnych sektorów gospodarki z szerokiej perspektywy biznesowej,
•możliwość pogodzenia nauki z pracą
•on-boarding (profesjonalny cykl szkoleń wprowadzających)
•wsparcie kolegów i przełożonych szczególnie w pierwszych dniach pracy
•program Corporate Wellness Care&Stay - sekcje sportowe, masaże w biurze, warsztaty, imprezy integracyjne, świeże owoce, wolontariat pracowniczy i wiele innych
•dogodna lokalizacja (stacja metra Dworzec Gdański)

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji korzystając z opcji .

© 2019 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative („KPMG International'), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Auto req ID
131103BR

Contract Type
Permanent

Engagement Type
Graduate Hire

Region
EMA

About us

Service Line
IT Advisory

Full Time / Part Time
Full Time

Sub Region
CEE

Location.
Warsaw

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory