Offers “Ernst & Young”

Expires soon Ernst & Young

Strategic Workshops Facilitator, Warsaw

  • Warszawa, POLAND
  • IT development

Job description

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Strategic Workshops Facilitator

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Żyjemy w czasach innowacji, gdy technologie cyfrowe zmieniają każdy aspekt naszego działania. Otwierają nowe możliwości, oddziałując na każdą jednostkę, organizację, firmę czy urząd. Wierzymy, że nasi klienci potrzebują doradców zdolnych spojrzeć z szerszej perspektywy, aby w świecie równie ciekawym, co nieprzewidywalnym i niepewnym, znaleźć realne możliwości działania. Szukamy rozwiązań, odpowiadając na pytania o rozwój i transformację biznesu w świecie, w którym zmieniają się oczekiwania klientów, model działania i technologia. Więcej informacji: https://www.ey.com/pl/pl/services/advisory/advisory---digital

Twoje główne zadania:

·  Wspieranie przygotowania warsztatów biznesowych z klientami dotyczących strategii transformacji i innowacji
·  Organizację i prowadzenie całych wydarzeń oraz pojedynczych sesji z klientem (np. burze mózgów, warsztaty Design Thinking, sesje strategiczne)
·  Dobór narzędzi oraz ćwiczeń prowadzących do identyfikacji problemów oraz symulacji innowacyjnych rozwiązań oraz pobudzających kreatywność podczas warsztatów z klientem.
·  Efektywne angażowanie wszystkich uczestników warsztatów (włączając przedstawicieli najwyższej kadry zarządzającej).
·  Twórcze rozwiązywanie napiętych sytuacji podczas prac grupowych i stymulowanie współpracy w grupie.
·  Zapewnianie otwartości podczas dyskusji grupowych, dzięki zastosowaniu różnych technik.
Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

·  Min. 5 lata doświadczenia zawodowego w prowadzeniu wydarzeń biznesowych lub warsztatów (m.in. Design Thinking),
·  praktycznej znajomość metodyki Design Thinking lub metod facylitacji i moderacji warsztatów i wydarzeń,
·  doświadczenie w pracy przy tworzeniu nowych usług lub produktów,
·  doświadczenia w wystąpieniach publicznych,
·  wybitnych umiejętności komunikacji oraz negocjacji,
·  posiadania silnie rozwiniętej inteligencji emocjonalnej,
·  umiejętności zarządzania zespołem oraz motywacji grupy,
·  proaktywnej postawy,
·  bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego,
·  doświadczenie w PR, marketingu lub branży rozrywkowej będzie dodatkowym atutem,
·  znajomość platformy MURAL będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
·  Pracę przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań,
·  możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
·  pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole poruszającym się wśród najnowszych technologii,
·  udział w międzynarodowych projektach dla największych organizacji w Polsce i na świecie,
·  stabilne warunki zatrudnienia,
·  program EY Care & Wellness – to min. karty sportowe, masaże biurowe, warsztaty edukacyjne i wiele innych.
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory