Offers “Atos”

Expires soon Atos

Koordynator Ambasadorów ATOS

  • Bydgoszcz, POLAND

Job description

O Atos

·  Jesteśmy liderem w dostarczaniu usług informatycznych
·  Tworzymy globalną społeczność 110,000 pracowników w 73 krajach
·  Oferujemy usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo
·  Jesteśmy wyłącznym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich
·  W Polsce zatrudniamy 5000 pracowników w 8 miastach

POSZUKIWANY/A:

Jeżeli:

·  Jesteś studentem/ką
·  Ekspresowo się uczysz
·  Zarządzanie zespołem to Twoja specjalność
·  Jesteś mistrzem w organizacji pracy własnej i zespołu
·  Deadliny nie są Ci straszne
·  Potrafisz delegować zadania i zarządzać czasem zespołu
·  Masz głowę pełną pomysłów

A do tego:

·  Znasz środowisko akademickie

Świetnie się składa! Szukamy właśnie Ciebie!

Jako Koordynator Ambasadorów Atos będziesz odpowiedzialny/a za:

·  Wspieranie aktywności zespołu Employer Branding i Rekrutacji
·  Koordynowanie zadań realizowanych przez Ambasadorów Atos
·  Podsumowywanie działań podejmowanych na partnerskich uczelniach
·  Przygotowywanie cyklicznych raportów i prezentacji
·  Wspieranie codziennej pracy Ambasadorów
·  Kontrolowanie realizacji projektów Atos na uczelniach
·  Budowanie pozytywnego wizerunku Atos na uczelniach

U nas wszystko gra!

·  Poznasz firmę Atos „od kuchni”
·  Zgarniesz wynagrodzenie
·  Zdobędziesz doświadczenie w organizacji wydarzeń, w realizacji działań promocyjnych oraz w budowaniu wizerunku firmy
·  Rozwiniesz skrzydła w obszarze Employer Brandingu i marketingu
·  Będziesz miał/a dostęp do szkoleń online
·  Otrzymasz kartę Ok System
·  Przeżyjesz ciekawą przygodę i poznasz super ludzi

Brzmi dobrze? Zapraszamy do Atos!

Dodatkowe informacje

·  Czas trwania programu - październik 2020 – czerwiec 2021 roku.
·  Program jest kierowany do studentów poniższych uczelni:

·  Politechnika Warszawska
·  Politechnika Wrocławska
·  Politechnika Poznańska
·  Uniwersyet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
·  Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
·  Uniwerystet Ekonomiczny we Wrocławiu
·  Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
·  Uniwersytet Warszawski

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory